حقوق و قوانین هوشمند کالا

ارسال کالا

کلیه سفارشات تهران یک روزه تحویل داده میشود ، از زمان ثبت حداکثر سفارش 24 ساعت

سفارشات شهرستان از طریق پست پیشتاز بین 2 الی 4 روزه کاری تحویل داده میشود ، بعد از تحویل کالا به شرکت پست کد رهگیری مرسوله پستی از طریق پیامک برای خریدار ارسال و یا در بخش سفارشات برای نمایش داده میشود.

 

بازگشت کالا

در صورت وجود مشکل نظیر ایراد ظاهری ، مغایرت ، مشکل در کارکرد و … بعد از دریافت کالا حداکثر تا 24 ساعت اعلام شود

مواردی شامل استفاده نادرست ، آسیب زدن به محصول شامل گارانتی نمیباشد.

هفت روز ضمانت تعویض کالا در صورتی مورد قبول میباشد که محصول در حالت اولیه خود ، پلمپ باشد.

مغایرت کالا، بدون استفاده از آن قابل مشاهده است، مثل رنگ یا مشخصات درج شده روی کارتن ، اگر مغایرت داشته باشد کالا باید در شرایط اولیه خود پلمپ باشد و از آن استفاده نشده باشد .

چنانچه مشتری از خرید خود منصرف شود

اگر قبل از ارسال اطلاع داده شود ، سفارش کنسل شده و مبلغ آن طی 24 الی 72 ساعت کاری عودت داده میشود

در صورتی که سفارش ارسال شده و تحویل پست داده شده است ، هزینه بازگشت سفارش بر عهده مشتری میباشد که بعد از دریافت مجدد کالا توسط  هوشمند کالا مبلغ پرداخت شده سفارش عودت داده میشود.

 

کالای برگشتی را چطور ارسال کنم

لطفاً قبل از هر اقدامی با پشتیبانی تماس بگیرید ، از ارسال کالا بدون هماهنگی  جدا خودداری نمایید .

برای ارسال ، باید کالا به ‏خوبی بسته بندی شود و لوازم جانبی و همه اقلام همراه مانند کابل ، ریموت ، باطری ، دفترچه راهنما ، کارت گارانتی ، قطعات بسته بندی به همراه کالای اصلی ارسال شود.

برچسب زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد. (در صورت لزوم، توضیحات خود را پشت فاکتور خرید یا در کاغذ جداگانه‌ای بنویسید.)

کالای خریداری شده را داخل پاکت یا کارتن جداگانه‌ای قرار دهید و از نوشتن آدرس یا هر مورد دیگری روی بسته یا جعبه اصلی خودداری کنید.

کارشناسان هوشمند کالا ایرادهای اعلام شده توسط مشتری را طی 24 تا 48 ساعت کاری بررسی مینمایند و  اگر ایراد، مغایرت یا آسیب دیدگی تایید شود ، کالا تعویض و یا مبلغ آن عودت داده خواهد شد .

اتمام موجودی کالا و یا تغییرات قیمت کالا در مراحل تعویض و مرجوعی، به هیچ عنوان حقی را برای مشتری ایجاد نمی‌کند و هوشمند کالا در قبال تهیه همان کالا و یا تغییرات قیمت کالا هیچ‌گونه تعهدی نداشته و فقط تعهد بازپرداخت وجه کالای درج شده در فاکتور به مشتری را می‌پذیرد .