هدلس مود (HEADLESS MODE) :

سیستم هدلس مود در کوادکوپتر ها به شما این امکان را می دهد زمانی که کوادکوپتر یا هگزاکوپتر در ارتفاع هست و تشخیص عقب و جلو دستگاه برای شما سخت است با زدن دکمه هدلس مود می توانید همان سمتی که دستگاه پشت به شماست را جنوب تشخیص داده و با استفاده جوئستیک عقب دستگاه را به سمت خود بازگردانید .

یک سوال رایج پرسیده شده توسط خلبانان کوادکوپتر جدید است که تابع کوادکوپتر حالت بی سر است؟ به گسترش کوادکوپتر و هواپیماهای بدون سرنشین دانش خود را، این مقاله این سوال بسیار پاسخ می دهد. حالت بی سر است که گاهی اوقات نیز نامیده می شود مراقبت رایگان، و یا سر حالت آزاد.
این ویژگی در یک زمان تنها بر روی کوادکوپتر پیشرفته تر، و گران قیمت در دسترس بود. با این حال، با پیشرفت در تکنولوژی کنترل کوچک سازی، تابع حالت بی سر در حال حاضر در هواپیماهای بدون سرنشین ارزان برجسته شده است. بنابراین مهم است که شما را در درک حالت بی سر می کند، چرا که ممکن است یکی از ویژگی های فعلی خود را، و یا هواپیماهای بدون سرنشین است.
قبل از توضیح حالت بی سر، ما نیاز به بحث در مورد جهت بر روی یک کوادکوپتر. با ساختار متقارن ترین کوادکوپتر، دشوار است بدانید که راه این است که جلو، عقب، چپ و راست. برای کمک به شناسایی این جهت، جلو از هواپیماهای بدون سرنشین غرفه را خوانده بود، در حالی که پشت یک رنگ تیره تر جایگزین مانند آبی یا سیاه و سفید است. اگر غرفه رنگی نیست، پس وجود خواهد داشت چراغ های LED که جلو با چراغ قرمز، و تماس با رنگ دیگری را مشخص رنگی.
هواپیماهای بدون سرنشین مشکل عنوان
به عنوان مثال در نظر بگیرید برای کمک به نشان دادن آنچه که حالت بی سر کند. تجسم قرار دادن هواپیماهای بدون سرنشین بر روی زمین با چراغ LED قرمز روبرو از شما است. بنابراین جهت جلو و هواپیماهای بدون سرنشین، همان جهت رو به جلو است. در حال حاضر هواپیماهای بدون سرنشین تبدیل 90 درجه به سمت راست، به طوری که جهت سمت راست از هواپیماهای بدون سرنشین است مستقیم به شما اشاره کرد. در حال حاضر زمانی که شما پرواز هواپیماهای بدون سرنشین، و شما را به جلو هل بر روی دریچه گاز، هواپیماهای بدون سرنشین جلو را به پرواز با توجه به جهت خود است، اما نسبت به شما آن را در پرواز است به سمت راست.
هنگامی که شما در حال حاضر در نظر است که شما می توانید هواپیماهای بدون سرنشین 360 درجه انحراف، شما متوجه است که تنها یک گرایش انحراف که در آن هواپیماهای بدون سرنشین جهت رو به جلو است جهت رو به جلو خود را وجود دارد. پس چگونه شما پرواز زمانی که جهت رو به جلو از هواپیماهای بدون سرنشین در حال تغییر است؟ خوب، اگر شما نزدیک به هواپیماهای بدون سرنشین هستند و می توانید چراغ های LED، و سپس شما می توانید پیگیری که راه هواپیماهای بدون سرنشین جهت رو به جلو است. با این حال، زمانی که هواپیماهای بدون سرنشین است در یک فاصله از شما، آن سخت است به رسمیت شناختن جهت هواپیماهای بدون سرنشین جلو. پس چگونه شما این مشکل را حل؟ خوب، این چیزی است که حالت بی سر را حل میکند.
تابع حالت بی سر
هنگامی که شما حالت بی سر فعال، کامپیوتر پرواز پردازنده همیشه راستا جنبش های هواپیماهای بدون سرنشین به نسبت به کنترل. بنابراین مهم نیست که راه هواپیماهای بدون سرنشین جهت رو به جلو اشاره. هنگامی که شما فشار رو به جلو، هواپیماهای بدون سرنشین جلو حرکت می کند نسبت به جهت خود را، نه عنوان هواپیماهای بدون سرنشین. همان چیزی که برای رفتن به سمت چپ یا راست. شما می توانید به yawing هواپیماهای بدون سرنشین، و فرماندهی آن را به پرواز است. آن را به نسبت حق را به شما پرواز خواهد کرد.
بنابراین تابع حالت بی سر نیاز به برای پیگیری جهت گیری از کوادکوپتر از بین می برد. این می تواند پرواز هواپیماهای بدون سرنشین بسیار ساده تر کند. در مورد تحویل کنترل کوادکوپتر به یک کودک خردسال که هیجان زده می شود پرواز یک هواپیمای بدون سرنشین است فکر می کنم. حالا در نظر بگیرید که چگونه می خواهید برای توضیح مشکل گرایش به یک کودک است. بعضی از بچه ها ممکن است درک است، اما بسیاری خواهد شد با مفهوم دو جبهه اشتباه، و دو چپ و غیره به آنها است، تنها جلوی خود، سمت راست و چپ وجود دارد.
فعال کردن حالت بی سر این سردرگمی بین می برد. حالا کودک می تواند با جهت است که آنها استفاده می شود پرواز. در نهایت، آنها را به این درک این مشکل جهت، اما در حال حاضر آنها به سادگی می توانید لذت بردن از پرواز کوادکوپتر خود.
با استفاده از حالت بی سر
برای استفاده از عملکرد حالت بی سر، برای هواپیماهای بدون سرنشین ارزان تر شما باید آن را فعال قبل از شما را خاموش. بنابراین جای کوادکوپتر را در مقابل شما، با هواپیماهای بدون سرنشین جهت جلو تراز وسط قرار دارد با جهت رو به جلو خود را. در حال حاضر فعال کردن حالت بی سر، و خاموش است. در حال حاضر کوادکوپتر اشاره به جلو مهم نیست، و شما می توانید به جهت خود را پرواز نسبی. برای کوادکوپتر پیشرفته تر است که با یک قطب نمای دیجیتال مجهز شده است، شما می توانید از ویژگی های حالت بی سر در پرواز فعال شدن، به طوری که مطمئن باشید برای بررسی کتابچه راهنمای دستور العمل خود را.
با این حالت فعال، آن را بسیار آسان تر برای کنترل هواپیماهای بدون سرنشین خود را. حتی زمانی که هواپیماهای بدون سرنشین به جلو است که در حق شما اشاره کرد، و به شما فشار رو به جلو در چوب پرواز، هواپیماهای بدون سرنشین نمی خواهد به شما سقوط، اما به دور از شما حرکت خواهد کرد. این یک ویژگی خوب به برای خلبانان هواپیماهای بدون سرنشین جدید، و می تواند به جلوگیری از دست دادن کنترل در زمانی که شما از دست دادن آهنگ از جهت گیری از هواپیماهای بدون سرنشین خود را.
کوادکوپتر حالت بی سر خلاصه
از ویژگی های حالت بی سر در کوادکوپتر مناسب برای تازه کار و خلبانان هواپیماهای بدون سرنشین مبتدی است. برخی از خلبانان در این ویژگی اخم، و اصرار دارند که به شما یاد بگیرند که چگونه به پرواز با این تابع تبدیل شده است. با این حال، از ویژگی های حالت بی سر خوب برای خلبانان تازه کار است، و در برخی شرایط که در آن شما از دست دادن آهنگ از جهت گیری کوادکوپتر مفید است. امیدوارم این مقاله درخواست خود را از آنچه در حالت بی سر کوادکوپتر است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *