اخبار هوشمند کالا

مخترع اندروید به زودی گوشی هوشمند خود را راهی بازار می کند

«اندی روبین» (Andy Rubin) خالق اندروید، در حال حاضر مشغول تاسیس یک شرکت و طراحی چندین محصول است که از میان آن‌ها می‌توان به یک گوشی بدون حاشیه اشاره کرد. بر اساس گزارشات منتشر شده، روبین قصد دارد محصولی طراحی کند که قابل رقابت با آیفون ۷، گلکسی S7 و پیکسل شرکت گوگل باشد. این گوشی هوشمند قرار است در اواسط سال ۲۰۱۷ به بازار عرضه شود و به نظر می‌رسد گفت‌و‌گو‌ها با شرکت «فاکس‌کان» (Foxconn) هم برای ساخت پردازنده‌ی این گوشی به نتیجه رسیده است.

«اندی روبین» (Andy Rubin) شریک‌موسس اندروید، در حال ساخت یک گوشی هوشمند با پشت سرامیکی و صفحه‌نمایش بدون لبه است.
یک نمونه‌ی آزمایشی از این تلفن هوشمند با صفحه نمایش بزرگ‌تر از آیفون ۷ پلاس ساخته شده اما از آن‌جا که این محصول قرار است بدون لبه باشد، اندازه‌ی آن کوچک‌تر از گوشی‌های آیفون خواهد بود. این تلفن دارای لبه‌های فلزی می باشد و پشت‌اش سرامیکی باشد. حتی اینطور به نظر می رسد که قرار است چیزی شبیه به قابلیت فورس تاچ آیفون در این تلفن هوشمند به کار گرفته شود تا زمانی که کاربر صفحه‌نمایش را لمس می‌کند با توجه به میزان فشار روی صفحه، دستورات متفاوتی انجام دهد.

بر اساس اطلاعات منتشر شده، روبین تیمی متشکل از ۴۰ نفر از کارمندان سابق اپل و شرکت آلفابت تشکیل داده تا بر روی طراحی این تلفن هوشمند کار کنند. روبین پس از ترک گوگل در سال ۲۰۱۴، با تمرکز ویژه روی هوش مصنوعی کار کرده و مشغول اداره‌ی استارتاپ (Playground Global) است. فعلا معلوم نیست این تیم مشغول طراحی چه محصولات دیگری هستند اما همان‌طور که خود روبین هم اشاره کرده به نظر می‌رسد سال ۲۰۱۷ در زمینه‌ی تلفن‌های هوشمند سال جالبی باشد. باید تا طراحی و عرضه‌ی این محصول صبور باشیم.

مخترع اندروید به زودی گوشی هوشمند خود را راهی بازار می کند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *