راهنمای خرید کوادکوپتر


راهنمای خرید کوادکوپتر

امروزه کوادکوپتر ها در سطح جهان استفاده های وسیع و گسترده ای دارند. کوادکوپتر نوعی پهباد است و کوادکوپتر زیر مجموعه پهباد میباشد.
در هر سطح و شرایطی استفاده از پهبادها  گسترش یافته است و همراه با نیاز کاربران شرکت های سازنده و تولید کننده  نیز پیشرفت های بسیار زیاد و چشمگیری را داشته اند.

خرید کوادکوپتر امروزه با وجود مدل های بسیار زیاد و طرح های متفاوت انتخاب را برای خریداران پهباد های کوادکوپتر سخت و البته متنوع کرده است.

کوادکوپتر های دوربین دار نیز پیشرفت بسیار زیادی کرده اند. دوربین هایی با مگاپیکسل های متنوع و دوربین های پیشرفته تولید میگردد. با استفاده از دوربین قرار گرفته زیر پهپاد می توانید به صورت HD فیلم برداری کنید.
چنانچه قصد خرید کوادکوپتر را دارید متناسب با بودجه و نیاز خود باید خرید کنید .
کوادکوپتر ها در چندین سطح مختلف برای انتخاب آسان دسته بندی شده اند.
از جمله دسته بندی های رایج برای خرید کوادکوپتر ها عبارت اند از:


کوادکوپتر مبتدی

چنانچه قصد خرید کوادکوپتری بسیار ساده را دارید باید خرید خود را معطوف به محصولات متناسب با سنین پایین کنید. تا کاربری آسان و راحت برای افراد داشته باشد. و برای سنین پایین بسیار مناسب باشد.

خرید کوادکوپتر فروش کوادکوپتر خرید هواپیما فروش هواپیما هلی کوپتر هلی شات سفینه کوادکوپتر دوربین دار کیفیت دوربین کوادکوپتر خرید پهباد فروش پهباد Syma-X12S-Nano-Quadcopter-7


خرید کوادکوپتر تفریحی 

این نوع کوادکوپتر ها برای تمامی سنین و در هر سطحی مناسب میباشد. میتوان گفت این سطح از کوادکوپتر ها فروش جهانی بالای دارد و استفاده از آن بسیار افزایش پیدا کرده است.

هوشمند کالا مرکز فروش کوادکوپتر در ایران. ارسال سریع و رایگان به سراسر کشور ، خرید و فروش کوادکوپتر خرید هلی شات، خرید هلی کوپتر، خرید دوربین کوادکوپتر


خرید کوادکوپتر حرفه ای

در تمامی رشته های تخصصی استفاده از پهباد ها رایج شده است و الان تمامی فیلم سازان و فیلمبرداران از این تکنولوژی نو در فیلمبرداری بهره میبرند.Parrot Bebop Drone-4


خرید کوادکوپتر مسابقه ای

اگر دوستار سرعت و هیجان پرواز هستید در خرید کوادکوپتر های مسابقه ای شک نکنید. این کوادکوپتر ها سرعت بسیار زیادی دارند و در برابر ضربات بسیار بادوام هستند و حتی برخی از آنها میتوانند شیشه را شکسته و باز هم پرواز خود را ادامه دهند.خرید کوادکوپتر فروش کوادکوپتر خرید هواپیما فروش هواپیما هلی کوپتر هلی شات سفینه کوادکوپتر دوربین دار کیفیت دوربین کوادکوپتر خرید پهباد فروش پهباد


خرید کوادکوپتر پیشرفته انحصاری

برخی از کواد کوپتر ها فقط در اولویت کاری و خرید های افراد تخصصی قرار میگیرد و برای امور تخصصی مانند زمین شناسی و نمونه برداری های هوایی و … به صورت تخصصی ساخته شده و به صورت تخصصی و با کاربری خاص استفاده میگردد.خرید کوادکوپتر فروش کوادکوپتر خرید هواپیما فروش هواپیما هلی کوپتر هلی شات سفینه کوادکوپتر دوربین دار کیفیت دوربین کوادکوپتر خرید پهباد فروش پهباد

در خرید کوادکوپتر به جنس بدنه آن دقت کنید با پیشرفت تکنولوژی و علوم روز در ساخت آنها از ترکیبات خاصی استفاده میگردد
کواد کوپتر ها عموما از جنس پلاستیک سبک و نشکن ساخته میشوند که یک ویژگی خاص در ساخت پهبادها میباشد که هوشمند کالا جنس بدنه کلیه محصولات را دقیقا در وب سایت درج کرده است پهباد ها به علت نشکن بودن و مقاومت در برابر ضربه محبوبیت بسیاری داشته و موجب افزایش فروش پهبادها شده است .در خرید کوادکوپتر استقامت و دوام بدنه بسیار مهم و حائز اهمت است.بدنه محکم تهیه شده از پلاستیک سبک باعث شده تا در برابر برخورد با موانع مقاوم باشد.

امروزه پهبادها مجهز به دوربین های بسیار متنوعی شده است . شرکت های سازنده دوربین ها را با مگاپیکسل های مختلف تولید میکنند.
تا تمامی کاربران را به سمت خود جذب کنند و تمامی نیاز های مشتریان خود را فراهم نمایند.

در گذشته هلی کوپتر ها طرفداران بسیاری داشت ولی به علت محدودیت در کنترل پرواز ، هدایت کردن هلی کوپتر ها سخت و البته به علت 2 کانال بودنشان محدود بود.

در خرید کوادکوپتر به نوع کنترل دستگاه نیز باید دقت داشته باشید. در تمامی پهبادهای کوادکوپتر از کنترل های 4 کانال با کاربیر های بسار زیاد ومتنوع استفاده میگردد.هدایت و کنترل این پهپاد بسیار ساده و راحت می باشد.

در خرید خود به نوع شارژر و آداپتور های شارژی دقت نمایید و قبل از خرید تمامی مشخصات آن را مطالعه نمایید.

با پیشرفت روز افزون علم گسترده الکترونیک خرید اینترنتی بسیار راحت و پیشرفته شده است و فروشگاه هوشمند کالا خریدی راحت و آسان با تنوع محصولات بسیار زیاد و متنوع برای تمامی افراد بدونه محدودیت زمانی و مکانی فراهم نموده است.

خرید کوادکوپتر

خرید کوادکوپتر

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *